Конкурс за I циклус студии во академската 2018/19

Повеќе...

Повик ЕРАЗМУС+ 2018/2019

Повеќе...

HORIZON2020 обука за аплицирање во европските фондови

Повеќе...

е-весник на УКЛО

Повеќе...

Академски календар

Јуни 2018
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Академски календар

EMail service


 


Scroll to Top