Конкурс за запишување на студенти на прв циклус студии во академската 2016/2017

Повеќе...

Конкурс за најдобар истражувачки труд и есеј

Повеќе...

Повик ЕРАЗМУС+ 2016

Повеќе...

е-весник на УКЛО

Повеќе...

Информација за сите докторанди - Повик за стипендии

Повеќе...

Доделено признанието „Инженерски прстен“

Повеќе...

Академски календар

Јуни 2016
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Академски календар

EMail service


 


Scroll to Top