Покана за трудови за учество на заедничката Универзитетска научна конференција

Повеќе...

ПОВИК за аплицирање за мобилност во рамките на ERASMUS+

Повеќе...

ПОВИК ЗА ХОРИЗОНТИ

Повеќе...

E+ Повик 2019/2020

Повеќе...

HORIZON2020 обука за аплицирање во европските фондови

Повеќе...

е-весник на УКЛО

Повеќе...

Студентски календар

Ноември 2020
MoTuWeThFrSaSu
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Студентски календар

EMail service


 


Scroll to Top